Організаційні правила – Leon карате клуб

Організаційні правила

Організаційні правила LEON karate club
на змаганнях для спортсменів та батьків

1. На змагання усі спортсмени обов’язково одягають клубну форму.

2. Батьки за бажанням можуть також приходити в клубній формі, щоб потрапити до зони проведення змагань. В іншому одязі до зони проведення змагань не допускають лише на трибуну.

3. Екіпірування спортсмена – кімоно з нашивкою клубу, червоний та синій комплект (пояси, фути, рукавички), капа, з 12 років обов’язково жилет стандарт WKF, EKF, UKF:

• пояс має бути не нижче колін;
• фути повинні закривати пальці ніг (стандарт WKF, EKF, UKF);
• розмір рукавичок не більший і не менший за стислий кулак (стандарт WKF, EKF, UKF);
• куртка кімоно, рукави не нижче зап’ястя.

Якщо спортсмена викликали на татамі, а стандарт екіпірування чи колір (червоний, синій) не відповідає правилам змагань, дається одна хвилина. Після закінчення часу якщо екіпірування не привели у відповідність до правил, буде оголошено поразку.

4. Ланцюжки (мотузочки на шиї), сережки, браслети, шпильки волосся необхідно знімати. Дозволено для укладання волосся використовувати гумки, що фіксує гель.

5. Батьки не можуть втручатися у перебіг поєдинку, підказувати спортсмену, тренеру, помічнику тренера, суддям. Це заважає спортсмену виконувати установку, і навіть суддя має право дискваліфікувати спортсмена чи всю команду, якщо йому заважають судити бій.

6. Допомога батьків може бути, у тому випадку, коли на змаганнях не було попереднього зважування спортсменів, будується вагова категорія перед початком (тренера поруч немає) і є хлопці, які явно виділяються за розмірами. Потрібно про це сказати та їх перевірять. Як правило, на змаганнях є допуск приблизно 500 грам.

7. Перед виступом ніхто зі спортсменів не грає на планшеті чи телефоні в іграшки.

8. Спортсмени, які приходять на чемпіонат у вказаний час – обов’язково розминаються за 30 хв. до початку категорії, не сидять на трибунах разом із батьками. Якщо категорія затримується, чекати потрібно біля вашого татамі. (хто не знає номер татамі та час, потрібно запитати у тренера).

9. Спортсмен програвши один бій, має чекати біля татами закінчення категорії, бо якщо програш був фіналісту, будуть втішні бої за третє місце.

10. Коли одночасно на кількох татамі викликають спортсменів, тренер, вибираючи, має секундувати бій за медаль чи спортсмена, який має більше шансів виграти призове місце.

11. Коли починається категорія, а тренер асистує на іншому татамі, обов’язково потрібно про це повідомити тренера, помічника тренера або інших представників команди.

12. Члени команди, які не виступають у певний період максимально підтримують виступаючих.

13. Відлучення спортсменів за межі готелю, спорткомплексу без дозволу тренера та без супроводжуючих – заборонено.