Початковий та середній рівень – Leon карате клуб

Початковий та середній рівень

Ваша дитина сильна, спритна і має явні спортивні задатки? Йому буде корисно займатися карате! Ваша дитина хоче стати сильнішою та навчитися постояти за себе? Йому теж стануть корисними заняття карате!

Карате – це суміш спорту, дисципліни та військових східних традицій. У філософії цього напряму немає насильства та нападу. Тільки захист та фізична витривалість.

Пам’ятайте, коли вдосконалюється тіло, вдосконалюється розум. Заняття карате розвивають фізичну силу та вольову складову характеру. Карате дисциплінує та вчить долати труднощі. Тобто ці заняття дають те, що однозначно допоможе Вашій дитині у житті. Ті риси характеру, які дитина набуває і які розвиває в процесі навчання карате, формують з активної дитини – лідера, а з делікатної та соромливої – впевнену в собі особистість.

На тренуваннях багато уваги приділяється розвитку дисципліни, сили, координації, гнучкості. Учні вивчають базову техніку карате та основи самозахисту. Щоб перевірити набуті навички, є можливість підготуватися до змагань серед новачків.