Програми – Leon карате клуб

Програми

Дошкільне Карате

Цей клас навчає молодих учнів основам карате, а також як встановлювати та досягати мети. Протягом цієї програми учні також дізнаються, як долати різні страхи та проблеми, розвиваючи кращу координацію, дисципліну та здатність працювати в команді.

Початковий та середній рівень

Ця група, створена для дітей старшого віку Програма забезпечує більш просунуте навчання, а також більше присвячена традиційним навчанням, які позитивно впливають на дітей у їхньому юному віці, одночасно розвиваючи впевненість, самоповагу, фізичну форму та самозахист.

Просунутий рівень

Доросла програма, яка передбачає навчання для студентів різного віку та рівнів кваліфікації. Перемога – це не просто програма самооборони; вона також створюватиме впевненість у собі, самоконтроль і почуття власної гідності. Ця програма включає в себе методи дихання, розтягування та вміння працювати ногами, блокування для покращення гнучкості тіла, координації, фізичного здоров’я та розумової витривалості.

Спортивний табір

Клуб Леон організують табори карате далеко від напруженого способу життя міста. Діти зі своїми батьками проводять чудовий час у спортивному таборі. Насолоджуючись тренуваннями карате та конкурсами. Прекрасно проводять час із друзями та родиною! Командний дух, сміх та прекрасні спогади чекають на вас у таборі «Леон».